Gelecek Partisi Kadın Kolları'ndan Başkan Odabaşı’na ziyaret

Gelecek Partisi Van Kadın Kolları Başkanı Hatice Alp, İl Sekreteri Neşide Gündüz ve yönetim kurulu üyeleri, Deva Partisi Van İl Başkanı Semra Odabaşı’nı ziyaret etti.

GENEL 5.03.2021 17:38:35 0
Gelecek Partisi Kadın Kolları'ndan Başkan Odabaşı’na ziyaret
Tarih: 01.01.0001 00:00

 Deva Partisi Van İl Başkanı Semra Odabaşı’nı makamında ziyaret eden Gelecek Partisi Kadın Kolları Başkanı Hatice Alp, “Kadınlarımız eğitimden sağlığa, yargıdan iş dünyasına, siyasetten ekonomiye kadar hayatın her alanında başarıyla görev almışlar ve almaya da devam edeceklerdir. Türkiye'de kadınlar ulusal siyasette aktif olarak katılıyorlar. Son seçimlerde Türk parlamentosunda kadın sayısının giderek artması kadının başarısını ortaya koymaktadır” ifadelerini kullandı.
 Deva Partisi Van İl Başkanı Semra Odabaşı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kendilerini ziyaret eden Gelecek Partisi Van Kadın Kolları Başkanı Hatice Alp ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
 Kadın Kolları Başkanı Hatice Alp ve beraberindeki yönetim kurulu Üyeleri ile birlikte daha sonra, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Leyle Tanrıtanır ve Bahçıvan Mahallesi Muhtarı Nurten Sağlam’ı muhtarlık ofislerinde ziyaret ederek yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle kadınların toplumda karşılaştıkları zorlukları ve Kadın dayanışmasının önemine vurgu yaptı.
 Kadın Muhtarlar Gelecek Partisinin Kadın Kolları Başkanı ve beraberindeki heyetin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi